Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po registraci každý člen dostane 6 000 SB. Když si budete chtít něco koupit tak běžte do obchůdku a tam máte pak na výběr a do koměntářen nápíšete co si chcete koupit. Funkci dostanoulidi kteří se tady přihlasijou jako první.
Když se budete chtít zaregistrovat tak běžte do přihlášek a tam napište do komentáře vaši přezdívku, e-mail a kdy jste se narodili. Koníka si můžete koupit v položce koně a do komentáře musíte napsat že si ho kupujete a pak wám bude přidělej na účet.
Do této stáje musíte chodit minimálně 1 týdnne pokud zde nebude budete smazaní. Musíte svému koníkovi platit ustájení což je 600SB a veterináře kde se pak můžete nechat ošetřit je 300SB. Ustajení se musí zaplatit do 20.dne v měsíci. na závod se můžeš přihlásit jen když máš dostatečné vybavení na závod.A vždy když se budete chtít zúčastnit toho závody tak musí do komentáře k závodu napsat že se chce zúčastit až až bude mít všechno vybavení tak mu na e-mail dojde test. Brigády můžeš mít po 3 hodinácha to když ke svému učtu vždy napiš co jsi udělal a za každou brigádu dostaneš maximalne 100SB. Starat o koníky se můžeš každé 4 hodiny a za to dostaneš 20 bodů. Když budeš chtít vytrenovat koníka běž do trenink a to tě bude stat 20 bodů. Vždy spravné odpovedi posles na e-mail vskamenak@seznam.cz.
Když budete mít narozeni dostanete nějaký dárek jako je třeba kůn, licenci, funci body atd.
Je zakázané spamovat radit s e soutezama a s licencí. Nadávat sproste a další.
Kdybyste měli nějakou otázku tak napište na vskamenak@seznam.cz


NOVINKA:
Každý uživatel který pozve dalšího uživatele a on se zaregistruje tak ten uživatel dostane 500SB. Takže neváhejte a zvete.Ale jak se bude přihlasovat tak ještě k prezdivce, mailu a narozeni musi napsat e-mail toho uživatele co ho pozval.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář